Bannery Roll Up – nowoczesna reklama

Roll up Czerwionka, Rybnik, GliwiceCzy są tzw. Rollup’y? Jest to system niezwykle łatwych w montażu stojaków reklamowych, które charakteryzują się wyjątkowo nowoczesnym i jednocześnie eleganckim designem. Pojedynczy Roll up składa się zazwyczaj z aluminiowego stelaża, na którym znajduje się wydrukowana na odpowiednim materiale grafika. Dzięki takiej konstrukcji reklamę można z łatwością zwinąć, zamykając grafikę w specjalnej kasecie i przetransportować w dowolne miejsce. Do Rollup’ów dołączamy także nich praktyczne torby, w których można je przewozić.

Bannery Roll Up

Wydruki stosowane w Rollup’ach są wykonywane z różnych materiałów, np. z bannerów, polipropylenu, poliestru, czy specjalnej tkaniny Block-out powlekanej z obu stron PCV. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest możliwość wielokrotnego użytku oraz bardzo prosty montaż. Rollup’y są doskonale widoczne i wspierają przekaz reklamowy zarówno na różnego rodzaju targach, jak i wtedy, gdy są postawione przed stoiskiem wystawienniczym.

Wysokość i szerokość Rollup’ów może być różna, w zależności od potrzeb, dzięki czemu łatwo można wybrać taki rozmiar, jaki będzie nam odpowiadał. Na pewno jest to ciekawa i jednocześnie ekonomiczna forma reklamy, więc warto ją wypróbować.

Ceny bannerów Roll Up

cenyRollup

Rozmiary Roll-Up’ów z materiałem frontlit Standard:
85×200 cm – 90 zł z VAT
100×200 cm – 100 zł z VAT
120×200 cm – 125 zł z VAT
150×200 cm – 145 zł z VAT

Rozmiary Roll-Up’ów z materiałem frontlit VIP:
85×200 cm – 100 zł z VAT
100×200 cm – 110 zł z VAT
120×200 cm – 146 zł z VAT
150×200 cm – 165 zł z VAT
200×200 cm – 430 zł z VAT

Druk Standard – na materiale frontlit 510g – materiał bannerowy
Druk VIP – na materiale blockout – 440g powlekany, lepszy od ECO, ponieważ nie przepuszcza światła od tyłu
Ceny dotyczą gotowej konstrukcji z wydrukiem, zapakowanej w torbę transportową.
Projekt graficzny – cena do uzgodnienia.

Wysyłka dowolnego nakładu banerów roll-up – 25 zł

Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up,  Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up, Roll up , nowoczesna reklama, rollup, roll-up, tani roll up, tanie roll upy, Projekt graficzny rollupa,Bannery Roll Up,
tanie rollupy tani rolluptani rollup

 

darmowa wycena, strony internetowe, bannery reklamowe, wizytówki, ulotki, sklepy internetowe, litery przestrzenne

4.8/5 - (11 votes)